Kiekvienas svajojame apie puikią savijautą. Žmogaus savijautą įtakoja daug veiksnių, į visus juos atsižvelgti neretai prireikia tinkamos rutinos. Todėl ne visada pakanka savo pastangų vidinei pusiausvyrai atstatyti.

Aš jau daugiau nei dešimt metų užsiimu saviugda, sąmoningumo plėtimo praktikomis. Baigiau mokymus bei toliau gilinuosi į krija jogos, akustinių virpesių masažo, biolokacijos, kvantinio prisilietimo praktikas.

Šiuo metu teikiu pusiausvyros fiziniame kūne atstatymo paslaugas. Tam naudoju biolokaciją, akustinius virpesius, kvantinį prisilietimą. Galiu jus priimti savo erdvėje arba atvykti pas jus.

Atstatant harmoniją fiziniame kūne pradeda trauktis negalavimai ir grįžta žmogaus gera savijauta bei vidinė galia.


Kontaktai

Užsakyti paslaugą galite tel. nr.: 8-682-92722 arba el. paštu: mluckabc@gmail.com


Atsiliepimai

Diana Fukuda: Mindaugas atvyko į mano erdvę su visais įrankiais. Iš pradžių grojo dubenėliais, padėdamas juos ant mano kūno, o procesui prasidėjus, kūnui atsipalaidavus grojo šamaniniu būgnu, kuris nuvedė lyg į transo būseną. Tai buvo mano pirmoji tokia patirtis, kai garso vibracijos smelkė gilyn per visą kūną. Aš sužavėta ir kitiems rekomenduoju išbandyti.

Aušra Šimašiūtė: Mindaugas atliko man masažą tibeto dubenimis. Viskas vyko jaukiai ir subtiliai. Masažas įvedė mane į labai gilų atsipalaidavimą, to dėka galėjau pailsėti tiek kūne, tiek prote. Po masažo jaučiausi puikiai. Rekomenduoju.

Vytautas Žiūkas: Nešiojau sunkius daiktus ir susižeidžiau kelį. Galėjau paeiti tik penkiolika žingsnių ir iš skausmo guldavau ant žemės. Lankiausi pas daktarus, atliko tyrimus, tačiau vis tiek skaudėjo kelį. Tuomet atvykęs Mindaugas pajautė, kad mano sodybos kieme yra ypatinga vieta. Jis patarė, kad ten vis pagulėčiau ir kreipčiausi dėl gijimo. Pirmą sykį tai padariau Mindaugui dalyvaujant jis atliko veiksmus, kurie susijungė su ta ypatinga vieta. Laipsniškai pradingo skausmas, pradėjo gerėti ir atsistatė kelis.